PLC - Scada

Şirketimiz PLC otomasyon konusunda aşağıdaki markaları kullanarak sorunsuz ve güvenli otomasyon projelerini gerçekleştirmiştir.

Bu alandaki üretici firmaların yeni geliştirdiği ürünlerini de takip ederek projelerinde kullanıma sunmaktadır. Firmamız PLC konusunda kaliteli ve güvenli ürünleri satmanın yanı sıra projelerinizi tasarlayıp çok hızlı bir şekilde devreye alma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

PLC sistemleri, malzeme taşıma, iklimlendirme kontrolü, sistem operasyonları, küçük işlem kontrolleri ve SCADA, RTU gibi küçükten, orta ölçekli uygulamalardan daha karmaşık ve büyük uygulamalara kadar, geniş seçenekler bulunan uygulamalar yapmıştır.

Network teknolojisindeki son gelişmeler sayesinde üretici ve tüketici haberleşmesi ile yüksek performans ve esnekliğin göz önünde tutuldugu PLC uygulamaları yapılmıştır. Uygulamalarda Controller Area Network teknolojisine dayalı, düşük cihaz maliyetleri getiren, entegrasyonu kolay, kablolama maliyetleri düşük, zengin diognastik geri besleme bilgileri olan ve arızaları hızla giderilebilen PLC ler kullanılmaktadır. PLC seçiminde hafıza kapasitesi, I/O sayısı, haberleşme gereksinimleri, programlama dili dikkat edilmesi gereken hususlardır.

Saha tasarımları, izleme kontrol işlevleri, gerçek zamanlı istatistiksel trendler ve grafiksel izleme, alarm, raporlama, reçeteler gibi uygulamalarda kullanilan SCADA yazılımları firmamız tarafından müşteri istekleri doğrultusunda oluşturulup, elektrik, doğalgaz, su dagıtım, bina otomasyonu gibi projelerde kullanılmaktadır.

  • ALLEN BRADLEY
  • SIMENS
  • OMRON
  • SCHNEIDER